KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16516373

nr 1651 6373

Blandteknik

6 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade, blandteknik, yttermått inklusive ram: 28x20 - 34x26 cm. Signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 20:52:49